Nová fotogalerie klubu je umístěna na adrese:
 
http://meniskos.rajce.idnes.cz/



Odkaz na jednotlivé alba:

2015
 
závody 13.6.2015 Olomučany
den dětí Komín 30.5.2015
závody 8.5.2015 Rosice
závody 18.4.2015 Automotodrom - pořadatelé
závody 18.4.2015 Automotodrom - Mirek
závody 11.4.2015 Kuřim - pořadatelé
závody 11.4.2015 Kuřim - od Mirka
závody 11.4.2015 Kuřim
závody 28.3.20115 Soběšice



2014

fotokniha z tábora 2014
vánoční besídka 2014
mikulášská besídka 2014
tréninky škola listopad 2014
trénink Kohoutovice 10.10.2014
trénink Soběšice 19.9.2014
TÁBOR 2014 - Ostružno
závody Olomučany 17.5.2014 a návštěva Býčí skály
závody Znojmo 8.5.2014
závody Karolín 3.5.2014
závody Masaryk Run 2014 - 13.4.2014

trénink Kohoutovice 11.4.2014
závody Rosice 5.4.2014
závody Kladeruby, výlet Babylon, Mohelno 29.3.2014
trénink - nové dresy 28.3.2014
trénink 25.3.2014
trénink 10.1.2014

2013
vánoční besídka 20.12.2013
trénink 13.12.2013
závody Březina 12.10.2013
tvoření na tréninku 11.10.2013
pořádáme závody 7.9.2013 Brno-Medlánky
letní tábor Monte Lope 26.7.2014
velikonoční soustředění Veselice 29.3.2014 - tady to začalo (:-)

Níže jsou odkazy na předchozí fotogalerii UBM orienteeringu a Průkopniku Brno.

             

Fotogalerie je umístěna na internetovém fotoalbu rajce.net
                                          
klepnutím na odkaz přejdete na konkrétní album.

9.JML 15.9.2012 - Předklášteří
mapový trénink 14.9.2012 - Žebětín

9.JML 10.9.2011 - Útěchov
27.5.2011 - trénink "Noc kostelů"
6.JML 21.5.2011 - Blansko Palava
20.5.2011 - trénink, nový oddílový stan
6.5.2011 - trenink hřiště
5.JML 8.5.2011 -  Brno, Myslivna (pořadatelé)
4.JML 30.4.2011 - Babice u Rosic (Humlíčci)
4.JML 30.4.2011 - Babice u Rosic (Mirek)
29.4.2011 - nové dresy
3.JML 17.4.2011 - Ruprechtov, štafety (Mirek)
3.JML 16.4.2011 - Ruprechtov, Obludiště (Mirek)
3.JML 16.4.2011 - Ruprechtov, krátká tra (Mirek)
15.1.2011 - mapový trénink Veselka
leden 2011 - oddílové tvoření - obrázky z víček


Oddílový přebor 17.11.2010 Kohoutovice
Martinský lampioňák 12.11.2010

14.oblž Svatoslav 23.10.2010
13.oblž Obůrka u Blanska
12.oblž Bunč 9.10.2010
Kočka  a vyhodnocení deskových her 1.10.2010
štafety Kohoutovice 22.5.2010
den dětí Komín 22.5.2010
čarodějnice 30.4.2010
1.oblž Blansko 27.3.2010

Noční bobování 15.1.2010

vánoční besídka v Kočce 18.12.2009
mapová vycházka 17.11.2009 Dub Troják
oddílové narozeniny 13.11.2009
15.oblž Vítčice 31.10.2009
14.oblž Šebrov 23.10.2009
13.oblž Újezd u Brna 17.10.2009
12.oblž Kobeřice u Brna 10.10.2009
10.oblž Blansko 19.9.2009

Tábor Daňkovice 2009

ADVANTA Cup 2009 Zdoňov
6.oblž Příbram 24.5.2009
MB sprint - Anthropos
29.5.2009


9.oblž Bukovinka 20.9.2008  autoři všech fotek z Bukovinky jsou Martinka a Pea.

Tábor Sloup 2008


3.oblž Lhota u Konice 26.4.2008
1.oblž Nebovidy 5.4.2008
BZL - Adama Cup - 9.3.2008 - Brno, Kamenná kolonie
Jarní prázdniny - Hostýnské vrchy - Tesák - únor 2008
BZL - Onos Cup - 10.2.2008 - Brno Líšeň

10.oblž Ruprechtov 13.10.2007
8.oblž Kuničky 8.9.2007
Tábor Sloup 2007
Cena Střední Moravy 30.6.2007 Valchov u Boskovic
6.oblž Příbram na Moravě 23.6.2007
soustředění Bobrava 16.6.2007
sprinty Brno-Bystrc 26.5.2007
3.oblž Deblín 14.4.2007

Omikron 11.3.2007 Brno-Lesná
Adama Cup 25.2.2007 Brno-Klajdovka      mikro OB 16.3.2007 tělocvična
Babice nad Svitavou první závod sezóny 2007 a hned měl oddíl zástupce na bedně.

Soběšice 21.10.2006 - poslední závod letošní sezóny
Bukovinka 14.10.2006     Trénink na hřišti           Teorie v klubovně
Moravské Knínice 16.9.2006
Valchov 9.9.2006
Říčky 6.5.2006 - 4.závod JML 2006

Myslivna 8.10.2005 - náš poslední závod této sezóny, kde se až na malé vyjímky sešel celý oddíl.
Ostopovice 4.6.2005 - třetí závod, kde nemoc zchvátila většinu oddílu.
Šošůvka 21.5.2005 - druhý závod po soustředění ve Sloupu.
Obora 16.4.2005 - První závod "mládežnické"(nebo "Komínské") větve oddílu, kde se vlastně znovuobnovila činnost dětí.
Pro všechny děti a většinu rodičů vůbec první závod ....