zpět na úvod

Výsledky členů klubu v roce 2015

JML 2015 celkové výsledky

klubový přebor 19.6.2015 Dub Troják
9.JML 13.6.2015 Olomučany
MJMo štafet 12.6.2015 Líšeň
ŽBM 6.-7.6.2015 Štěměchy
8.JML 24.5.2015 Jehnice
MČR Sprint 23.5.2015 Valašské Meziříčí
7.JML 8.5.2015 Rosice - sprint

6.JML 8.5.2015 Rosice
5.JML 2.5.2015 Karolín
MČR Noční 25.4.2015 Bukovinka
4.JML 25.4.2015 Bukovinka
3.JML 18.4.2015 Automotodrom
2.JML 11.4.2015 Kuřim

1.JML 28.3.2015 Soběšice

Výsledky oddílu v roce 2014


Kauflauf 6. 12. 2014 Brno, Juliánov

JML 2014 celkové výsledky

OŽ HA 28.10.2014 Ošíkov
14.JML 25.10.2014 Veverské Knínice
13.JML 18.10.2014 Blatiny
12.JML 4.10.2014 Kramolín
11.JML 20.9.2014 Březina
10.JML 13.6.2014 Bunč

JML 2014 - jarní část


9.JML 14.6.2014 Ivanovice

M-JMo 13.6.2014 Brno-Kohoutovice - štafety
ŽB-M 8.6.2014 Odranec - neděle
8.JML 7.6.2014 Odranec - sobota
7.JML 31.5.2014 Bohdalec
6.JML 17.5.2014 Olomučany - obl. mistrovství na krátké trati
5.JML 8.5.2014 Znojmo - mistrovství ČR ve sprintu
4.JML 3.5.2014 Karolín - obl. mistrovství na klasické trati
3.JML 5.4.2014 Rosice - obl. mistrovství ve sprintu
2.JML 5.4.2014 Rosice - krátká tra
1.JML 29.03.2014 Kladeruby
OB liga 2014 - Omikron 2014 9.3.2014 Popůvky-Vintrovna
BZL 2014 - ONOS cup 2014 9.2.2014 Brno, Žabovřesky
BZL 2014 - HRUŠKA CUP 12.1.2014 Brno-Bohunice

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky oddílu v roce 2013

OB Liga 2013 - Magnus Cup 21.12.2013 Brno-Chrlice
BZL 2013 - KAUFLAUF 1.12.2013 Komín
mistrovství Brna v NOPB 2013 7.11.2013 Kohoutvice

JML 2013 výsledky žebříčku žactva a dospělých

13.JML 28.10.2013 Okrouhlá
12.JML 19.10.2013 Javůrek
11.JML 12.10.2013 Březina
10.JML 5.10.2013 Dambořice
JML 2013 jarní část
 
8.JML 15.06.2013 Adamov
MTBO 9.6.2013 Viničné Šumice
7.JML 25.05.2013 Kuřim
Cooper test 24.05.2013 Pastviny
5.JML 04.05.2013 Říčky
4.JML 27.04.2013 Šebetov
2.JML 20.04.2013 Předklášteří
1.JML 13.04.2013 Rudka u Kunštátu

soustředění VEVE 2013 - hvězdice+motýlci
                                           zasněžené štafety

Brněnská zimní liga 2012-2013

4.BZL 24.2.2013 Modřice Cup
LOB MČR kt 23.2.2013 Vlachovice
3.OB Liga 3.2.2013 O-Mikron Kývalka
2. BZL 13.1.2013 Hruška Cup Brno-Bohunice
1.OB Liga  6.1.2013 Magnus Cup Brno-Kohoutovice

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky oddílu v roce 2012

13.JML 27.10.2014 Babice nad Svitavou
12.JML 20.10.2012 Zbraslav
11.JML 13.10.2012 Dambořice
10.JML 22.9.2012 Nová dědina
9.JML  15.9.2012 Předklášteří

5.ŽBM 3.6.2012 Seloutky
6.JML 19.5.2012 Pamětice u Letovic
5.JML 5.5.2012 Brno-Komín - MJmO sprint
2.JML 14.4.2012 Říčky
1.JML 31.3.2012 Lovčičky

Brněnská zimní liga 2011/2012

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky oddílu v roce 2011

Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu,
Jihomoravská liga dospělých a veteránů v orientačním běhu 2011


15.JML 28.10.2011 Veselice
14.JML 22.10.2011 Javůrek
13.JML 15.10,2011 Račice , U Pytláka
12.JML 1.10.2011 Mílovy

11.JML 28.9.2011 Morkovice
10.JML 24.9.2011 Brno-Lesná
9.JML 10.9.2011 Útěchov
10.ŽBM 4.9.2011 
Okrouhlá - Melkov
8.JML 3.9.2011 Okrouhlá - Melkov

Letní tábor HABINA 2011

7.JML 4.6.2011 Brno- Pastviny
6.JML 21.5.2011 Blansko - Palava
5.JML 8.5.2011 
Brno-Myslivna
4.JML 30.4.2011 Babice u Rosic
3.JML 16.4.2011 Ruprechtov
2.JML 2.4.2011 Kroměříž - M JMO ve sprintu
1.JML 2.4.2011 Zborovice u Kroměříže

Výsledky BZL 2010/2011
BZL 2011 03_06_Kauflauf 2011

BZL 2011 02_13_Adamna Cup 2011
BZL 2011_01_29_Hromniční trápení 2011

Výsledky oddílu v roce 2010

BZL 2011 12.12.2010 O-mikron, Brno Kohoutovice

Celkové výsledky žebříčku JM oblasti 2010
Oddílový přebor 17.11.2010 Kohoutovice

14.JML 23.12.2010 Svatoslav
13.JML 16.10.2010 Obůrka u Blanska
12.JML 9.10.2010 Bunč
11.JML 2.10.2010 Kobeřice u Brna
10.JML 4.9.2010 Brno-Kohoutovice

9.JML 26.6.2010 Žďár nad Sázavou
Závod 20.6.2010 Veverské Knínice
8.JML19.6.2010 Veverské Knínice
7.JML 5.6.2010 Pisárky
štafety 22.5.2010 Kohoutovice - m JMO štafet
6.JML 22.5.2010 Kohoutovice
výsledky orientačního závodu ke dni dětí 22.5.2010
5.JML 8.5.2010 Rudka u Kunštátu
Čarodějnice 30.4.2010 loděnice Tesla Komín
4.JML 22.4.2010 Pohora
3.JML 18.4.2010 Říčany - m JMO sprint
2.JML 18.4.2010 Říčany - m JMO krátká tra
1.JML 27.3.2010 Blansko-Palava

BZL 2010 14.03.2010 Kauflauf, Myslivecký stadion

BZL 2010 14.02.2010 Adamna, Bystrc
BZL 2010 10.01.2010 Omikron, Lesná

Výsledky oddílu v roce 2009

Celkové výsledky žebříčku JM oblasti 2009
15.oblž 31.10.2009 Vítčice
14.oblž 23.10.2009 Šebrov
13.oblž 17.10.2009 Újezd u Brna
12.oblž 10.10.2009 Kobeřice u Brna

10.oblž 19.09.2009 Blansko
Advanta Cup 2009 Zdoňov
7.oblž 6.06.2009 Jedovnice

6.oblž 24.05.2009 Příbram na Moravě
M Brna ve sprintu  29.5.2009 Brno - Pisárky

Výsledky oddílu v roce 2008                                 

5.BZL 9.3.2008 Brno-Kamenná kolonie-Adama Cup 2008
1.oblž 5.4.2008 Nebovidy
2.oblž 19.4.2008 Jedovnice
3.oblž 26.4.2008 Lhota u Konice
liga škol 29.4.2008 Kohoutovice
oblastní soustředění 1.-4.5.2008 u Brtnice
liga škol finále 14.5.2008 Lesná
4.oblž 17.5.2008 Kohoutovice
5.oblž 24.5.2008 Zastávka u Brna
6.oblž 7.6.2008 Bukovinka
7.oblž 21.6.2008 Jedovnice

Tábor Sloup 2008
 
9.oblž 20.9.2008 Bukovinka
10.oblž 4.10.2008 Dambořice
11.oblž 11.102008 Březová u Třebíče
12.oblž 18.10.2008 Zbraslav
13.oblž 25.10.2008 Šebrov


Times New Roman,Times,serif;">4.BZL 25.2.2007 Brno Líšeň - AdamaCup 2007
5.BZL 11.3.2007 Brno Divišova čtvr- O mikron 2007
1.oblž 31.3.2007 Šošůvka
2.oblž 14.4.2007 Deblín
3.oblž 5.5.2007 Brno-Kohoutovice
4.oblž 12.5.2007 Ochoz u Brna
5.oblž 26.5.2007 Bystrc
6.oblž 23.6.2007 Příbram na Moravě
Cena Střední Moravy 30.6.-2.7.2007 Újezd u Boskovic
Cena Střední Moravy 30.6.2007 Valchov u Boskovic - microOB
7.oblž 8.9.2007 Kuničky
8.oblž 22.9.2007 Březina
9.oblž 6.10.2007 Uhřice
10.oblž 13.10.2007 Ruprechtov
11.oblž 20.10.2007 Velenov
12.oblž 27.10.2007 Lipůvka
1.BZL 2.12.2007 Lesná - O mikron 2008




0