Název závodu       : 7. závod Jihomoravské ligy
Datum konání : 05.06.2010
Místo konání : Areál UO Brno-Pisárky
Pořadatel : LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
Použitá mapa : Červený vrch

zpět na výsledky

HDR 1.30 km, 9 kontrol
protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Aermullerová Anna C 15.03
2. Tužil Matěj C 18.37 + 3.34
3. Kligl Radim C 18.48 + 3.45
4. Račanský Jan UBM0302 C OOB TJ Průkopník Brno 19.27 + 4.24
5. Gabriela Svobodová C 19.41 + 4.38
6. Bělohoubková Lea LBM C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20.37 + 5.34
7. Račanský Jakub UBM0503 C OOB TJ Průkopník Brno 20.54 + 5.51
8. Chroustová Michaela VBM0451 C VSK Mendelu Brno 21.41 + 6.38
9. Milán Jakub TBM0411 C KOS TJ Tesla Brno 23.27 + 8.24
10. Poloučková Hana ABM0350 C KOB Moira Brno 24.04 + 9.01
11. Průša Kryštof C 24.18 + 9.15
12. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 24.58 + 9.55
13. Horký Jakub UBM0501 C OOB TJ Průkopník Brno 25.07 +10.04
14. Čelechovský Matěj UBM0202 C OOB TJ Průkopník Brno 25.31 +10.28
15. Smolka Adam XXX C 25.52 +10.49
16. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26.42 +11.39
17. Nekutová Pavlína ABM0251 C KOB Moira Brno 26.59 +11.56
18. Richterová Julie ADA0351 C OOB TJ Spartak Adamov 27.01 +11.58
19. Tichá Julie ABM0551 C KOB Moira Brno 27.28 +12.25
20. Rajnoha David Tomáš C 27.32 +12.29
21. Sadílková Anna ZBM0453 C SK Žabovřesky Brno 27.37 +12.34
22. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 28.04 +13.01
23. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 28.30 +13.27
24. Králová Jolana Denisa C 28.53 +13.50
25. Švrčulová Kateřina XXX C 29.20 +14.17
26. Jekaníková Kateřina ABM C KOB Moira Brno 30.14 +15.11
27. Šeďová Kateřina ABM0451 C KOB Moira Brno 31.18 +16.15
28. Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 31.34 +16.31
29. Kycl Michal+Ondra LBM C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32.32 +17.29
30. Šnyrchová Kateřina ABM0552 C KOB Moira Brno 32.33 +17.30
31. Michalík Antonín C 32.37 +17.34
32. Čelechovská Radka UBM0451 C OOB TJ Průkopník Brno 32.50 +17.47
33. Kycl Lukáš LBM C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33.13 +18.10
34. Humlíčková Pavla ZBM0451 C SK Žabovřesky Brno 33.50 +18.47
35. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 34.13 +19.10
36. Donnert Filip XXX C 35.45 +20.42
37. Holečkovi XXX C 36.21 +21.18
38. Ehl Ondřej ZBM0404 C SK Žabovřesky Brno 36.29 +21.26
39. Palát Tomáš ABM0307 C KOB Moira Brno 37.19 +22.16
40. Suchánek Jakub Martin C 45.17 +30.14
41. Hobza Matouš C 45.26 +30.23
42. Kroutil Jošt ZBM C SK Žabovřesky Brno 49.11 +34.08
43. Hroch Adam Lucie C 53.40 +38.37
44. Rybníček Matthew C 70.29 +55.26
45. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 72.49 +57.46
Váňa Tadeáš XXX C DISK
Unčovský Jakub a Vít C DISK
Malý Vojtěch TBM0110 C KOS TJ Tesla Brno abs
MS Palátová Renáta C 30.18 +15.15
--------------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.30 km, 9 kontrol
protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Humlíček Tomáš ZBM0101 C SK Žabovřesky Brno 20.01
2. Milán Tomáš TBM0111 C KOS TJ Tesla Brno 20.25 + 0.24
3. Mareček Šimon OSN0202 C SK OS Nové Město n. M. 22.21 + 2.20
4. Zak Michal ZBM C SK Žabovřesky Brno 23.12 + 3.11
5. Kundrata Jan JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín 24.15 + 4.14
5. Svoboda Marek ABM0103 C KOB Moira Brno 24.15 + 4.14
7. Berka Otakar RBK0002 C SK Radioklub Blansko 25.32 + 5.31
8. Adámek Filip ABM0101 C KOB Moira Brno 28.25 + 8.24
9. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 32.33 +12.32
10. Soška Petr ZBM0211 C SK Žabovřesky Brno 34.16 +14.15
11. Zahrádka Petr ABM C KOB Moira Brno 34.32 +14.31
Tedenac Filip UBM0104 C OOB TJ Průkopník Brno DISK
Vyskočil Pavel RBK0001 C SK Radioklub Blansko DISK
Šeďa Šimon ABM0009 C KOB Moira Brno DISK
--------------------------------------------------------------------------------------

D14 1.70 km, 13 kontrol
protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 24.34
2. Syrovátková Vladimíra ABM9751 B KOB Moira Brno 26.00 + 1.26
3. Koporová Lenka ZBM9753 C SK Žabovřesky Brno 27.49 + 3.15
4. Richterová Nataša ADA9651 C OOB TJ Spartak Adamov 33.37 + 9.03
Tedenacová Marieta UBM9755 C OOB TJ Průkopník Brno DISK
-------------------------------------------------------------------------------------

P
1.80 km, 12 kontrol
protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 19.12
2. Kočí Halka XXX C 27.03 + 7.51
3. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB Moira Brno 28.01 + 8.49
4. Habrová Daniela C 34.56 +15.44
5. Všetečka Ladislav C 38.53 +19.41
6. Ševčíková Lucie C 43.52 +24.40
7. Korčáková Klára C 44.21 +25.09
8. Štěpánková Lenka C 48.19 +29.07
Kobský Aleš XXX C DISK
Lysáková Iveta UBM7354 C OOB TJ Průkopník Brno DISK
Dokulilová Silvie UBM0000 C OOB TJ Průkopník Brno DISK
Martinek Aleš C DISK
Habrová Lucie C DISK
Chmelíková Zuzana VBM9353 B VSK Mendelu Brno abs
--------------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.20 km, 20 kontrol
protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 37.07
2. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 37.24 + 0.17
3. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 37.44 + 0.37
4. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 38.34 + 1.27
5. Mareček Petr CHT6901 C SK Chrast 40.53 + 3.46
6. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 41.33 + 4.26
7. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 43.11 + 6.04
8. Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 43.49 + 6.42
9. Ehl Jiří ZBM7701 C SK Žabovřesky Brno 44.57 + 7.50
10. Lexa Matěj ZBM6601 C SK Žabovřesky Brno 45.29 + 8.22
11. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 46.08 + 9.01
12. Holík Marek TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno 50.20 +13.13
13. Šindelka Antonín RBK7215 C SK Radioklub Blansko 51.08 +14.01
14. Havlas Jan SHK8908 C TJ Slavia Hradec Králové 52.45 +15.38
15. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 52.53 +15.46
16. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 55.37 +18.30
17. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 59.51 +22.44
18. Novotný Pavol UBM7901 C OOB TJ Průkopník Brno 66.54 +29.47
Zahradník Tomáš ZBM9108 B SK Žabovřesky Brno DISK
Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno DISK
--------------------------------------------------------------------------------------

H35
3.40 km, 19 kontrol
protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 41.40
2. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 41.44 + 0.04
3. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 42.21 + 0.41
4. Humlíček René UBM7101 C OOB TJ Průkopník Brno 42.29 + 0.49
5. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 45.16 + 3.36
6. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 47.09 + 5.29
7. Ondroušek Jan ABM C KOB Moira Brno 48.00 + 6.20
8. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 52.27 +10.47
9. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 56.51 +15.11
10. Uklein Jiří UBM6601 C OOB TJ Průkopník Brno 61.35 +19.55
11. Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 61.42 +20.02
12. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 62.03 +20.23
13. Starčuk Zenon YBM6202 C Klub turistů a lyžařů Brno 67.46 +26.06
14. Šimek Petr C 80.17 +38.37
15. Cidlík Zdeněk C 125.31 +83.51
Klaska Jan C DISK
Došla Jan TBM7412 C KOS TJ Tesla Brno abs
--------------------------------------------------------------------------------------

H55
2.30 km, 14 kontrol
protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Žaludek Jindřich JZL5400 C TJ Jižní svahy Zlín 31.51
2. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 32.57 + 1.06
3. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 33.51 + 2.00
4. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 38.25 + 6.34
5. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 41.45 + 9.54
6. Durmon Petr TBM4501 C KOS TJ Tesla Brno 43.03 +11.12
7. Komínek Jiří TBM4639 C KOS TJ Tesla Brno 48.25 +16.34
8. Přikryl Kamil PBM4134 C TJ Spartak 1. Brněnská 61.18 +29.27
9. Richter Rudolf ADA5513 C OOB TJ Spartak Adamov 61.55 +30.04
10. Novotný Jan UBM4401 C OOB TJ Průkopník Brno 69.27 +37.36
Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Kachlík Jaroslav LBM3301 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno Vzdal
Mach Milan YBM3501 C Klub turistů a lyžařů Brno Vzdal
--------------------------------------------------------------------------------------