Název závodu       : 10. LV, 9. závod JML
Datum konání : 26.06.2010
Místo konání : Žďár nad Sázavou
Pořadatel : PZR
Použitá mapa : Salvátor

Výsledky na stránce pořadatele
Mezičasy na stránce pořadatele zpět na výsledky


Konečné výsledky kategorie: H10N 3.0km 10m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno TBM 0106 C 21.53 + 0.00
2.Mareček Šimon SK OS Nové Město n. OSN 0202 C 22.38 + 0.45
3.Horký Petr OOB TJ Průkopník Brn UBM 0102 C 24.42 + 2.49
4.Svoboda Marek KOB Moira Brno ABM 0103 C 25.55 + 4.02
5.Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno TBM 0222 C 29.20 + 7.27
6.Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno TBM 0111 C 44.22 + 22.29
Malý Vojtěch KOS TJ Tesla Brno TBM 0110 C DISK

Konečné výsledky kategorie: HDR 3.0km 10m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Nešporová Marie OOB Třebíč TTR 0351 C 20.14 + 0.00
2.Starková Tereza SK Chrast CHT C 22.36 + 2.22
3.Čelechovský Matěj OOB TJ Průkopník Brn UBM 0202 C 23.22 + 3.08
4.Dundáček Karel TJ Slovan Jindřichův SJH 0401 C 23.50 + 3.36
5.Horký Jakub OOB TJ Průkopník Brn UBM 0501 C 25.52 + 5.38
6.Sabolová Marie SK OB Chotěboř CTB 0353 C 29.18 + 9.04
7.Kubáková Nela TJ Slovan Jindřichův SJH 0451 C 31.14 + 11.00
8.Palát Tomáš KOB Moira Brno ABM 0307 C 32.31 + 12.17
9.Kligl Radim XXX 01 C 32.49 + 12.35
10.Palátová Renáta KOB Moira Brno ABM 34.50 + 14.36
11.Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno TBM 0411 C 36.45 + 16.31
12.Zlesák Matyáš SK Chrast CHT 37.50 + 17.36
13.Cafourek Tomáš UNITOP SKP Žďár nad PZR 39.24 + 19.10
14.Nešpor Jiří OOB Třebíč TTR 0502 C 41.24 + 21.10
15.Jan Pospíšil TJ Spartak 1. Brněns PBM 0601 C 44.17 + 24.03
16.Čelechovská Radka OOB TJ Průkopník Brn UBM 0451 C 47.17 + 27.03
17.Rachůnek Stanislav OK Jihlava SJI 0602 C 48.42 + 28.28
18.Němeček Jan SK OB Chotěboř CTB 50.24 + 30.10
19.Scheubrein Petr OOB Třebíč TTR 52.28 + 32.14
20.Šťastná Karolína SK OB Chotěboř CTB 0751 67.35 + 47.21
21.Strejčková Klára KOS TJ Tesla Brno TBM 0880 C 67.44 + 47.30
Pittnerová Adéla TJ Růžená RUZ 0250 C DISK
Jelínková Adéla TJ Růžená RUZ 0251 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H35 8.9km 225m 19k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno TBM 6107 C 67.13 + 0.00
2.Mareček Petr SK Chrast CHT 6901 C 67.45 + 0.32
3.Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko RBK 7101 C 71.55 + 4.42
4.Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno TBM 7227 C 73.03 + 5.50
5.Veselský Martin OOB Třebíč TTR 6900 C 73.13 + 6.00
6.Parkán Jiří TJ Slovan Jindřichův SJH 6801 C 74.05 + 6.52
7.Nešpor Jan OOB Třebíč TTR 6101 C 74.11 + 6.58
8.Orany Tomáš OK Jihlava SJI 7311 C 74.45 + 7.32
9.Odehnal Roman KOB Moira Brno ABM 6909 C 77.40 + 10.27
10.Rachůnek Stanislav OK Jihlava SJI 6801 C 79.18 + 12.05
11.Choutka Jaroslav Sdruž. organizátorů SOB 6301 C 80.03 + 12.50
12.Dundáček Milan TJ Slovan Jindřichův SJH 6902 C 80.29 + 13.16
13.Šebesta Petr SK Chrast CHT 7102 C 82.58 + 15.45
14.Tichý Martin TJ OK Tolar Jindřich TJH 6401 C 83.40 + 16.27
15.Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno TBM 5103 C 85.44 + 18.31
16.Petráček Aleš OK Jihlava SJI 6301 C 86.45 + 19.32
17.Adámek Libor KOB Moira Brno ABM 6707 C 87.31 + 20.18
18.Čížek Petr OOB TJ Spartak Adamo ADA 7101 C 89.26 + 22.13
19.Humlíček René OOB TJ Průkopník Brn UBM 7101 C 91.38 + 24.25
20.Žanda Jan SK OB Chotěboř CTB 6701 C 94.32 + 27.19
21.Zlesák Martin SK Chrast CHT 7302 C 102.23 + 35.10
22.Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno TBM 6910 C 115.58 + 48.45
23.Starčuk Zenon Klub turistů a lyžař YBM 6202 C 138.45 + 71.32
Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno TBM 6709 C DISK



Konečné výsledky kategorie: P 3.4km 65m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Cigoš VSK Mendelu Brno VBM 5205 30.28 + 0.00
2.Kubák Martin TJ Slovan Jindřichův SJH 7401 C 38.43 + 8.15
3.Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno VBM 9353 C 41.40 + 11.12
4.Horázný Václav TJ Slovan Jindřichův SJH 6203 C 45.09 + 14.41
5.Pittnerová Lenka TJ Růžená RUZ C 49.12 + 18.44
6.Potěšil Václav VSK Mendelu Brno VBM 5613 C 50.23 + 19.55
7.Holubová Veronika Klub turistů a lyžař YBM 7451 C 51.14 + 20.46
8.Šlesinger Jan XXX 52.07 + 21.39
9.Brychtová Sylva XXX 52.31 + 22.03
10.Dundáčková Hana TJ Slovan Jindřichův SJH 7052 C 57.43 + 27.15
11.Syrovátková Hana XXX 62.03 + 31.35
12.Reisigová Jana SK Chrast CHT 6652 C 66.14 + 35.46
13.Dvořák Petr SK Chrast CHT 7202 C 73.24 + 42.56
14.Humlíčková Jana OOB TJ Průkopník Brn UBM 7351 C 74.46 + 44.18
15.Lysáková Iveta OOB TJ Průkopník Brn UBM 7354 C 76.24 + 45.56
16.Lysáková Denisa OOB TJ Průkopník Brn UBM 0054 C 78.21 + 47.53
17.Vacková Iva OOB Třebíč TTR 6451 C 99.34 + 69.06
Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. Brněns PBM 7752 C DISK
Kubáková Žaneta TJ Slovan Jindřichův SJH 7751 C DISK