Název závodu       : 11.jihomoravská liga a 9.valašský oblž.
Datum konání : 2.10.2010
Místo konání : Kobeřice u Brna
Pořadatel : ABM
Použitá mapa : Pažout

Výsledky na stránce pořadatele
mezičasy zpět na výsledky fotogalerie pořadatele

Konečné výsledky kategorie: H10 1.7km 5m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kovařík Ondřej SKOB Zlín TZL0004 C 15.31 + 0.00
2.Zentrich Dušan Jiskra Otrokovice OTK0002 C 15.51 + 0.20
3.Panovec Kryštof Jiskra Otrokovice OTK0001 C 18.12 + 2.41
4.Blatný Jan KOB MOIRA Brno ABM0008 C 20.47 + 5.16
5.Hauerland Jaroslav TJ Slovan Luhačovice LCE0001 C 21.51 + 6.20
6.Šeďa Šimon KOB MOIRA Brno ABM0009 C 21.56 + 6.25
7.Chovanec Václav SKOB Zlín TZL0201 C 22.00 + 6.29
8.Adámek Filip KOB MOIRA Brno ABM0101 C 25.04 + 9.33
9.Rajnoha David TJ Průkopník Brno UBM0003 C 28.24 + 12.53
10.Svobodník Filip TJ Slovan Luhačovice LCE0005 C 36.21 + 20.50

Konečné výsledky kategorie: HDR 2.2km 0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hovořáková Karolína VSK Mendelu Brno VBM0351 C 18.32 + 0.00
2.Panovcová Anita Jiskra Otrokovice OTK0351 C 20.07 + 1.35
3.Levková Petra TJ Slovan Luhačovice LCE1004 C 20.41 + 2.09
4.Rajnoha Tomáš TJ Průkopník Brno UBM0303 C 20.53 + 2.21
5.Chromý Lukáš TJ Slovan Luhačovice LCE0003 C 22.17 + 3.45
6.Račanský Jan TJ Průkopník Brno UBM0302 C 22.48 + 4.16
7.Račanský Jakub TJ Průkopník Brno UBM0503 C 23.44 + 5.12
8.Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž SKM0000 24.12 + 5.40
9.Kalovská Viktorie Příchozí X109999 C 25.04 + 6.32
10.Janotová Emma KOB Start Blansko SBK0000 26.31 + 7.59
11.Holík Vojtěch TJ Tesla Brno TBM0400 C 26.43 + 8.11
12.Palátová Renata KOB MOIRA Brno ABM0601 C 27.25 + 8.53
13.Palát Tomáš KOB MOIRA Brno ABM0301 C 27.27 + 8.55
14.Odstrčilová Šárka Odstrčilovi XX20001 C 27.49 + 9.17
15.Poloučková Hana KOB MOIRA Brno ABM0350 C 28.21 + 9.49
16.Šeďová Kateřina KOB MOIRA Brno ABM0451 C 29.01 + 10.29
17.Baštař Adam Baštařovi XX90001 C 29.02 + 10.30
18.Horák Michal KOB MOIRA Brno ABM0201 C 29.30 + 10.58
19.Tichá Julie KOB MOIRA Brno ABM0551 C 31.13 + 12.41
20.Gryc Ondřej TJ Tesla Brno TBM0406 C 31.26 + 12.54
21.Pekárek Martin SK Radioklub Blansko RBK0500 C 32.31 + 13.59
22.Hubáčková Dagmar TJ Slovan Luhačovice LCE0351 C 35.16 + 16.44
23.Ehl Ondřej SK Žabovřesky Brno ZBM0404 C 35.49 + 17.17
24.Kolařík Jan Klub turistů a lyžař YBM0203 C 35.56 + 17.24
25.Miková Lenka TJ Tesla Brno TBM0460 C 36.17 + 17.45
26.Nekutová Pavlína KOB MOIRA Brno ABM0251 C 44.48 + 26.16
27.Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž SKM0401 45.16 + 26.44
28.Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín KVS0301 C 48.49 + 30.17
29.Procházka David TJ Tesla Brno TBM1001 C 49.06 + 30.34
30.Halabalová Kateřina KOB MOIRA Brno ABM0258 C 53.07 + 34.35
31.Kycl Michal+Ondra TJ Lokomotiva-Ingsta LBM1001 C 59.08 + 40.36
32.Kycl Lukáš TJ Lokomotiva-Ingsta LBM1000 C 59.11 + 40.39
33.Schwab Filip TJ Tesla Brno TBM0710 C 66.25 + 47.53
34.Kubáňová Tereza TJ Tesla Brno TBM1012 C 66.27 + 47.55
35.Ryglová Adéla TJ Tesla Brno TBM1010 C 71.56 + 53.24
36.Jelínek Vojtěch KOB MOIRA Brno ABM0901 C 72.00 + 53.28
37.Pospíšil Jan TJ Spartak První Brn PBM0601 C 82.11 + 63.39
38.La Carbonara Matteo TJ Tesla Brno TBM0000 C 83.02 + 64.30
39.Eliášová Marta Klub turistů a lyžař YBM0002 C 95.32 + 77.00
Mulíčková Markéta KOB MOIRA Brno ABM0362 C DISK

Konečné výsledky kategorie: P 2.9km 90m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Žaludek Jindřich SKOB Zlín TZL8904 C 24.38 + 0.00
2.Plášek Karel TJ Slovan Luhačovice LCE1012 C 26.09 + 1.31
3.Gryc Tomáš TJ Tesla Brno TBM6900 C 27.08 + 2.30
4.Lechner Roman OB Vizovice VIC8100 C 28.27 + 3.49
5.Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno VBM6501 C 30.21 + 5.43
6.Sadílková Lenka OB Vizovice VIC7055 C 34.26 + 9.48
7.Blatný Tomáš KOB MOIRA Brno ABM9412 C 34.35 + 9.57
8.Štěpánský Václav SK Žabovřesky Brno ZBM6108 C 36.20 + 11.42
9.Kožuch Vít KOB Směr Kroměříž SKM1000 36.22 + 11.44
10.Hrušková Kristýna Klub turistů a lyžař YBM0001 C 37.55 + 13.17
11.Neckař Honza Orientklub Vsetín SVS0003 C 38.57 + 14.19
12.Tužil Petr Příchozí X100001 C 39.12 + 14.34
13.Schmid Ondra TJ Spartak Adamov ADA8300 C 39.28 + 14.50
14.Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno VBM9353 C 39.35 + 14.57
15.Verner Tomáš VSK Mendelu Brno VBM8204 C 40.58 + 16.20
16.Podešvová Vlasta TJ Spartak Adamov ADA9251 B 41.38 + 17.00
17.Špringl Lumír Klub turistů a lyžař YBM1001 C 42.01 + 17.23
18.Vemolová Barbora TJ Průkopník Brno UBM7751 C 42.55 + 18.17
19.Hyánková Eva Sokol Holešov HLV0000 C 43.41 + 19.03
20.Šimek Petr Šimkovi XX50001 C 45.14 + 20.36
21.Bouzek Petr Orientklub Vsetín SVS0001 C 45.22 + 20.44
22.Potěšil Václav VSK Mendelu Brno VBM5613 C 45.36 + 20.58
23.Bíza Zdeněk Jiskra Otrokovice OTK8029 C 45.43 + 21.05
24.Cidlík Zdeněk Neregistrovaní 1 XX16700 C 46.08 + 21.30
25.Pecka Lukáš Příchozí X100002 C 49.03 + 24.25
26.Koňas Petr Other racers XX80002 C 54.11 + 29.33
27.Rábová Anna SK Radioklub Blansko RBK8354 C 62.00 + 37.22
28.Zedníková Michaela Příchozí X108350 C 62.52 + 38.14
29.Kunčarová Magdaléna TJ Slovan Luhačovice LCE9951 C 63.06 + 38.28
30.Žáková Věra SK Žabovřesky Brno ZBM0002 C 63.09 + 38.31
31.Jirásková Dora Orientklub Vsetín SVS0002 C 63.45 + 39.07
32.Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno VBM6651 C 70.28 + 45.50
33.Churý František Klub turistů a lyžař YBM0000 C 71.31 + 46.53
34.Panovec Zbislav Jiskra Otrokovice OTK3617 C 72.18 + 47.40
35.Sošková Renata Klub turistů a lyžař YBM6651 C 73.42 + 49.04
36.Filková Věra Other racers XX80001 C 85.03 + 60.25
37.Šimková Daria Šimkovi XX50002 C 113.08 + 88.30
38.Šimková Barbara Šimkovi XX50003 C 115.10 + 90.32
Bízová Lucie Jiskra Otrokovice OTK8282 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H55 4.1km 140m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Pěček Vitězslav KOB Směr Kroměříž SKM4903 C 46.34 + 0.00
2.Šidla Antonín Jiskra Otrokovice OTK4601 C 52.02 + 5.28
3.Žaludek Jindřich TJ Jižní svahy Zlín JZL5400 C 54.32 + 7.58
4.Ptáček Ladislav KPKS BETA Brno BBM5300 C 55.36 + 9.02
5.Maliňák Josef Orientklub Vsetín SVS5501 C 56.08 + 9.34
6.Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno VBM4806 C 57.07 + 10.33
7.Procházka Jan TJ Tesla Brno TBM4907 C 60.43 + 14.09
8.Henek Milan SK Radioklub Blansko RBK5307 C 64.00 + 17.26
9.Denemarek Oldřich KPKS BETA Brno BBM5100 C 65.07 + 18.33
10.Kunz Antonín Jiskra Otrokovice OTK4729 C 65.39 + 19.05
11.Přikryl Kamil TJ Spartak První Brn PBM4134 C 69.44 + 23.10
12.Hladký Pavel VSK Mendelu Brno VBM5306 C 70.04 + 23.30
13.Wiedermann Jaroslav KOB Směr Kroměříž SKM4905 C 98.33 + 51.59
14.Novotný Jan TJ Průkopník Brno UBM4401 C 103.57 + 57.