Název závodu       : 12.jihomoravská liga a 10. závod ož Valašské oblasti
Datum konání : 9.10.2010
Místo konání : Bunč
Pořadatel : SKM
Použitá mapa : Brdo

Výsledky na stránce pořadatele
mezičasy zpět na výsledky

Konečné výsledky kategorie: HDR         3.2km   15m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kunz Marek Jiskra Otrokovice OTK0201 23.19 0ch +
2.Hovořáková Karolína VSK MZLU Brno VBM0351C 26.35 0ch +
3.Panovcová Anita Jiskra Otrokovice OTK0351 26.52 0ch +
4.Gajdošková Klára TJ Slovan Luhačovice LCE C 28.29 0ch +
5.Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž SKM 29.28 0ch +
6.Chroustová Michaela VSK MZLU Brno VBM0451C 31.28 0ch +
7.Vedrová Ela TJ Tesla Brno TBM0357C 32.50 0ch +
8.Klímová Markéta Jiskra Otrokovice OTK 32.56 0ch +
9.Baštař Adam Baštařovi XXD 32.57 0ch +
10.Hlaváčová Lucie TJ Tesla Brno TBM0660C 33.02 0ch +
11.Pelánek Ondřej London XXJ C 33.19 0ch +
12.Pišová Adéla TJ Slovan Luhačovice LCE0551C 34.46 0ch +
13.Sedlecká Bára Jiskra Otrokovice OTK 35.17 0ch +
14.Burkart Robin OB Vizovice VIC C 38.33 0ch +
15.Horký Jakub TJ Průkopník Brno UBM0501C 39.07 0ch +
16.Černocký Štěpán TJ Slovan Luhačovice LCE0201C 41.02 0ch +
17.Mudráková Eliška TJ Slovan Luhačovice LCE C 41.56 0ch +
18.Burkartová Sabina OB Vizovice VIC C 46.17 0ch +
19.Kusáková Valentýna Přátelé evrop. vrcholů Zlín EZL C 46.42 0ch +
20.Gryc Ondřej TJ Tesla Brno TBM0406C 46.46 0ch +
21.Hruban Josef Jiskra Otrokovice OTK C 46.53 0ch +
22.Kunzová Veronika Jiskra Otrokovice OTK0551 47.55 0ch +
23.Müllerová Erika Jiskra Otrokovice OTK 51.51 0ch +
24.Ehl Ondřej SK Žabovřesky Brno ZBM0404C 52.16 0ch +
25.Graubnerová Kamila London XXJ C 52.31 0ch +
26.Graubner Tadeáš London XXJ C 52.32 0ch +
27.Batani Valeria SKOB Zlín TZL C 56.08 0ch +
28.Batani Valentina SKOB Zlín TZL C 56.10 0ch +
29.Kovaříková Iva TJ Slovan Luhačovice LCE C 56.52 0ch +
30.Handlovi KOB Směr Kroměříž SKM 57.28 0ch +
31.Šnyrchová Kateřina KOB MOIRA Brno ABM0552C 58.21 0ch +
32.Macečková Nikol TJ Slovan Luhačovice LCE C 58.27 0ch +
33.Palas Jan SKOB ARIS Zlín AZL0543C 59.02 0ch +
34.Zámorský Jindřich OB Vizovice VIC C 59.05 0ch +
35.Vedra Tobiáš TJ Tesla Brno TBM0621C 61.37 0ch +
36.Richterová Julie TJ Spartak Adamov ADA0351C 63.42 0ch +
37.Pekař Matouš SKOB Zlín TZL C 65.14 0ch +
38.Říhová Johana SKOB Zlín TZL C 65.17 0ch +
39.Říha Kryštof SKOB Zlín TZL C 65.21 0ch +
40.Pekárek Tobiáš SKOB Zlín TZL C 65.22 0ch +
41.Pekařová Anděla SKOB Zlín TZL C 65.46 0ch +
42.Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž SKM 74.45 0ch +
43.Denemarek Max KPKS BETA Brno BBM C 78.43 0ch +
44.Koukalová Vanda KPKS BETA Brno BBM C 79.15 0ch +
MS Hasoňová Veronika KOB Směr Kroměříž SKM MS27.32 0c +

Konečné výsledky kategorie: D10N 3.3km 0m 6k ------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Ressová Tereza TJ Slovan Luhačovice LCE C 34.59 0ch +
2.Golová Tereza OB Vizovice VIC0162C 36.03 0ch +
3.Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž SKM0251C 38.08 0ch +
4.Plášková Anna TJ Slovan Luhačovice LCE C 43.02 0ch +
5.Baštařová Anna Baštařovi XXD 44.17 0ch +
6.Sedlecká Anna Jiskra Otrokovice OTK C 50.52 0ch +
7.Pišová Barbora TJ Slovan Luhačovice LCE0251C 51.04 0ch +
8.Kůstková Barbora OB Vizovice VIC0259C 52.48 0ch +
9.Sadílková Iva OB Vizovice VIC0151C 56.41 0ch +
10.Levková Petra TJ Slovan Luhačovice LCE C 76.29 0ch +
11.Humlíčková Martina TJ Průkopník Brno UBM0151C 107.36 2ch +

Konečné výsledky kategorie: H10C 2.2km 60m 7k ------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Chovanec Václav SKOB Zlín TZL0201C 24.22 + 0.00
2.Panovec Kryštof Jiskra Otrokovice OTK0001C 26.28 + 2.06
3.Kovařík Ondřej SKOB Zlín TZL0004C 28.16 + 3.54
4.Gryc Vojtěch TJ Tesla Brno TBM0106C 33.41 + 9.19
5.Blatný Jan KOB MOIRA Brno ABM0008C 34.10 + 9.48
6.Holubec Václav Přátelé evrop. vrcholů Zlín EZL0114C 34.53 + 10.31
7.Rajnoha David TJ Průkopník Brno UBM0003C 39.09 + 14.47
8.Hauerland ml. Jaroslav TJ Slovan Luhačovice LCE0001C 44.06 + 19.44

Konečné výsledky kategorie: H14C 4.4km 190m 11k ------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hirš Otakar VSK MZLU Brno VBM9801B 54.17 + 0.00
2.Sýkora Vojtěch TJ Slovan Luhačovice LCE9801B 54.53 + 0.36
3.Sedláček Ondřej Sokol Holešov HLV9732B 55.35 + 1.18
4.Burkart David OB Vizovice VIC9602C 56.10 + 1.53
5.Mikel David SKOB Zlín TZL9703B 59.10 + 4.53
6.Sadílek Jan SKOB Zlín TZL9601B 70.17 + 16.00
7.Krkoška Šimon SK Radioklub Blansko RBK9602C 86.42 + 32.25
8.Šplíchal Marek SK Žabovřesky Brno ZBM9710C 87.57 + 33.40
9.Podmolík Josef SKOB Zlín TZL9701C 101.28 + 47.11
Holubec Jakub Přátelé evrop. vrcholů Zlín EZL9609C DISK +
Humlíček Petr TJ Průkopník Brno UBM9701C DISK +

Konečné výsledky kategorie: H35C 7.5km 265m 17k ------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko RBK C 70.19 + 0.00
2.Hlaváč Jiří TJ Tesla Brno TBM6116C 71.34 + 1.15
3.Kunz Martin KPKS BETA Brno BBM7101C 72.28 + 2.09
4.Hirš Libor VSK MZLU Brno VBM6000C 81.37 + 11.18
5.Gryc Jan TJ Tesla Brno TBM6709C 84.27 + 14.08
6.Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín KVS7301C 84.51 + 14.32
7.Odehnal Roman KOB MOIRA Brno ABM6909C 86.32 + 16.13
8.Mokrý Jan KOB MOIRA Brno ABM6611C 90.22 + 20.03
9.Čížek Petr TJ Spartak Adamov ADA7101C 92.27 + 22.08
10.Kůstka Marek OB Vizovice VIC6403C 92.30 + 22.11
11.Müller Libor Jiskra Otrokovice OTK7201C 93.33 + 23.14
12.Sedláček Jaroslav Sokol Holešov HLV6404C 96.45 + 26.26
13.Auermüller Vít Auermüller XXF 101.47 + 31.28
14.Šuráň René TJ Slovan Luhačovice LCE7034C 103.48 + 33.29
15.Kunčar Vít TJ Slovan Luhačovice LCE6601C 104.31 + 34.12
16.Zentrich David Jiskra Otrokovice OTK7101C 106.55 + 36.36
17.Chmelař Daniel OB Vizovice VIC7212C 110.44 + 40.25
18.Humlíček René TJ Průkopník Brno UBM7101C 111.50 + 41.31
19.Horký Tomáš TJ Tesla Brno TBM6747C 121.07 + 50.48
20.Pšenčík Radomír OB Vizovice VIC7207 122.38 + 52.19
21.Rajnoha Miroslav TJ Průkopník Brno UBM7104C 130.41 + 60.22
22.Starčuk Zenon Klub turistů a lyžařů Brno YBM6202C 134.22 + 64.03
Piše Dušan TJ Slovan Luhačovice LCE6702C DISK +
Gryc Tomáš TJ Tesla Brno TBM6903C DISK +
Milán Pavel TJ Tesla Brno TBM7227C DISK +
Galík Svatopluk SKOB Zlín TZL6301C DISK +
Tomeček Ladislav Sokol Holešov HLV7137C VZDAL +
Gola Miroslav OB Vizovice VIC6808C VZDAL +

Konečné výsledky kategorie: P3 2.8km 105m 7k ------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Plášek Karel TJ Slovan Luhačovice LCE C 27.15 + 0.00
2.Špringl Lumír Klub turistů a lyžařů Brno YBM C 32.05 + 4.50
3.Chovancová Jana SKOB Zlín TZL C 35.27 + 8.12
4.Blatny Tomas KOB MOIRA Brno ABM9412C 38.39 + 11.24
5.Sadílková Lenka OB Vizovice VIC7055C 40.24 + 13.09
6.Slezák Miroslav London XXJ C 40.40 + 13.25
7.Anna Rábová SK Radioklub Blansko RBK8383C 41.11 + 13.56
8.Pospíšil Petr London XXJ C 43.53 + 16.38
9.Kunčarová Magdaléna TJ Slovan Luhačovice LCE9951C 45.45 + 18.30
10.Otrusina Milan Přátelé evrop. vrcholů Zlín EZL6205C 47.15 + 20.00
11.Benroth Miroslav Benrothovi XXC 48.21 + 21.06
12.Zelíková Natálie London XXJ C 48.51 + 21.36
13.Potěšil Václav VSK MZLU Brno VBM5613C 52.54 + 25.39
14.Blatný Martin KOB MOIRA Brno ABM6804C 61.52 + 34.37
15.Zeiburka Kathau London XXJ C 61.56 + 34.41
16.Humlíčková Jana TJ Průkopník Brno UBM7351C 62.38 + 35.23
17.Dressler Jan KOB Start Blansko SBK C 63.36 + 36.21
18.Kůstková Tamara OB Vizovice VIC6854C 64.26 + 37.11
19.Lázničková Marcela SKOB Zlín TZL6751C 73.13 + 45.58
19.Sošková Renata Klub turistů a lyžařů Brno YBM6651C 73.13 + 45.58
21.Panovec Zbislav Jiskra Otrokovice OTK3617C 74.44 + 47.29
22.Harmatová Zora Harmanová XXA 121.53 + 94.38
23.Pytelová Tereza OB Vizovice VIC C 135.03 + 107.48